Algida Classics iPhone 11 – Monster Abre Notebook – Playstation 4 Çekiliş Kampanyası | Süper Fırsatlar

Algida Classics iPhone 11 – Monster Abre Notebook – Playstation 4 Çekiliş Kampanyası

Türkiye’nin en çok tüketilen dondurma markası Algida Classics’in çekiliş kampanyası başladı. 1 Mayıs – 30 Eylül 2020 tarihleri arasında Algida Classics çubukları üzerindeki şifreyi ad, soyad ve adres bilgileri ile birlikte, her kelime arasında birer boşluk bırakarak tüm operatörlerden 3256 kısa mesaj servis numarasına kısa mesaj ile gönderen katılımcılar, 10 adet iPhone 11, 10 adet Monster Abre Notebook, 10 adet Playstation 4 ve 10 adet Xiomi Mijia Scooter hediyelerinden birini kazanma şansı yakalıyor! Algida Classics çekilişine kısa mesaj yöntemi dışında www.classhareket.com internet adresi üzerinden de kolaylıkla katılım yapılabiliyor.

Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. (Unilever) tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 02.03.2020 tarihli ve 24951361-255.01.02-E.1999 sayılı izni ile 01.05.2020(saat:00.01)-30.09.2020 (saat:23.59) tarihleri arasında düzenlen Algida Classics çekiliş kampanyası 1 Mayıs tarihinden itibaren başladı. Kampanyaya katılım yapan tüketiciler şu hediyelerden birini kazanmak için heyecanlı bekleyişini sürdürüyor:

 • 10 adet iPhone 11,
 • 10 adet Monster Abre Notebook,
 • 10 adet Playstation 4 ve
 • 10 adet Xiomi Mijia Scooter

Algida Classics Çekiliş Kampanyası Detayları

Türkiye genelindeki satış noktalarından promosyonlu Algida Classics ürünlerinden satın aldıklarında, ürün içindeki çubukların üzerinde bulunan katılım şifresini, ad, soyad ve adres bilgileri ile birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak tüm operatörlerden 3256 kısa mesaj servis numarasına kısa mesaj ile gönderen tüketiciler ya da ücretsiz olarak www.classhareket.com internet adresi üzerinden web sitesindeki ilgili alana gsm no, ad, soyad, adres ve katılım şifresi bilgilerini giren katılımcılar, her şifre için 1 adet çekiliş hakkı kazanma şansını artırıyor. Kampanya ile ilgili yapılan resmi açıklamada şu kurallar dikkat çekiyor:

 • Gönderilen kısa mesaj ve internet katılımlarından aynı şifreye ait mükerrer katılımlar elenerek, ilk gönderilen şifreli katılım kabul edilecektir.
 • Kısa mesaj ve internet katılımlarında şifre, ad, soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olan katılımcıların Algida Classics Çekiliş Kampanyası’na katılım hakkı verilmeyecektir.
 • Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.
 • Algida Classics çubuklarından çıkan şifreyi kullanarak kısa mesaj ile Turkcell, Türk Telekom Mobil, Vodafone operatörlerinin tüm aboneleri katılım yapabilir.
 • Kısa mesaj ile başarılı ya da hatalı tüm katılımlar KDV ve ÖİV dahil; Turkcell ve Türk Telekom Mobil için 1,00 TL, Vodafone için 0,65 TL olarak katılımcıya ücretlendirilir. Operatörlerin katılım mesajı birim fiyatlarında değişiklik hakkı saklıdır.

Ayrıca Ziraat Bankası taşıt kredisi transfer kampanyasını inceleyebilirsiniz.

Algida Classics Çekiliş Kampanyası Katılım Koşulları

Algida Classics Kakao 65ml, Vanilya 65ml, Antep Fıstıklı 65ml, Orman Meyveli 65ml ürünlerinden satın alındığında ürün içindeki çubukların üzerinde bulunan katılım şifresini belirtilen tarihlerde kampanyaya gönderen tüketiciler arasında yapılan çekilişte ikramiye almaya hak kazanan talihliler, 15.10.2020 tarihli Hürriyet Gazetesi’nde duyurulacaktır. Çekiliş sonucunda asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile ayrıca tebligat yapılacağı da kampanya katılım koşullarında yer aldı. Diğer çekiliş şartları şu şekilde sıralandı:

 • Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.
 • Postada meydana gelecek gecikmelerden Unilever ve U2 Tanıtım sorumlu değildir.
 • Asil talihliler, başvuru için en geç 30.10.2020; yedek talihliler ise, en geç 14.11.2020 tarihine kadar kimlik fotokopileri, ikramiye kazandıkları okunabilir şifreli ürün çubukları ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr’ye veya U2 Tanıtım’ın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri tam ve eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır.
 • Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir