Aktif Bank’tan Kredi Notu Düşük Olanlara Evden Teslim İhtiyaç Kredisi Kampanyası | Süper Fırsatlar

Aktif Bank’tan Kredi Notu Düşük Olanlara Evden Teslim İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Türkiye’de kredi notu düşük olan vatandaşlara yönelik ihtiyaç kredisi desteği sunmasıyla adından en çok söz ettirmeyi başaran Aktif Bank birbirinden avantajlı kampanyalarına devam ediyor. Koronavirüs salgını dolayısıyla vatandaşlar artan nakit ihtiyaçlarını karşılamak için bankaların sunduğu ihtiyaç kredisi ürünlerine yönelirken, kredi notu düşük çıkan vatandaşlar da Aktif Bank’ın hizmetlerinden yararlanarak finansman desteği alabiliyor. Türkiye bankacılık sektöründe müşterilerine en kolay şekilde kredi kullandıran bankaların başında gelen Aktif Bank’ın yeni başlattığı kredi notu düşük olanlara evden teslim ihtiyaç kredisi kampanyası hakkında bilinmesi gereken tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Şubeye gitmeden ihtiyaç kredisi çekmek isteyenlerin bir numaralı adresi olan Aktif Bank, yoğun ilgi gören N Kolay Kredi paketi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Her geçen gün yeni müşteriler kazanan Aktif Bank bünyesinde ihtiyaç kredisinden yararlanmak isteyenlerin 18 yaşından büyük olması yeterli oluyor. Aktif Bank N Kolay ihtiyaç kredisi paketinde onay alınabilmesi için kredi notu düşük olsa da bankalar tarafından kara listeye alınmamış olma şartına dikkat ediliyor. Aktif Bank kurumsal internet sitesi üzerinden yapılan evden teslim ihtiyaç kredisi kampanyasında, bu kredi kampanyasına başvuruda bulunmak isteyen müşterilerin uyması gereken şartlar belirlendi.

Aktif Bank Düşük Kredi Notuna N Kolay İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Koronavirüs döneminde işlerini kaybedenlerin yanı sıra ekonomik açıdan kötü dönemden geçen vatandaşlar, acil nakit ihtiyaçlarını gidermek amacıyla başvuruda bulundukları Aktif Bank N Kolay İhtiyaç Kredisi kampanyası ile kolaylıkla istedikleri finansmana sahip olabiliyorlar. Aktif Bank kurumsal internet sitesi üzerinden duyurulan ihtiyaç kredisi paketinde Türk vatandaşı olan ve 18 yaşından büyük herkesin kredi başvurusunda bulunabileceği bildirildi.

Düşük kredi notu olanların başvuruda bulunabileceği Aktif Bank N Kolay ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanabilmek için banka müşterilerinin kara listede olmaması yeterli oluyor. Dolayısıyla daha önce Türkiye bankacılık sektöründeki herhangi bir kamu veya özel bankadan kullanmış olduğu ihtiyaç, taşıt veya konut kredisini zamanında ödeyemediği gerekçesi ile hakkında yasal takip başlatılan tüketici vatandaşların Aktif Bank N Kolay İhtiyaç Kredisi kampanyasından yararlanamayacakları, bankanın kurumsal internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda açıklandı.

Ayrıca Ziraat Bankası düşük faiz oranlı taşıt kredisi transfer kampanyası bilgilerine bakabilirsiniz.

Aktif Bank N Kolay İhtiyaç Kredisi Güncel Faiz Oranları

Koronavirüs salgını döneminde şubeye gitmeden evden teslim ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşların bir numaralı tercihi haline gelen Aktif Bank N Kolay ihtiyaç kredisi kampanyasına özel olarak kredi faiz oranı yüzde 1,89 olarak belirlendi. En az 3 ay vadeli ve en fazla 60 ay vadeli olarak kullanılabilen ihtiyaç kredisi paketinde en düşük 2 bin lira en fazla 40 bin TL tutarında ihtiyaç kredisi kullanımı sunuluyor. Mevcut durumda Aktif Bank müşterisi olan müşteriler, bankanın internet şubesini veya mobil bankacılık hizmetlerini kullanarak evden teslim N Kolay ihtiyaç kredisine başvuru yapabilme imkanına sahip oluyor.

Öte yandan henüz Aktif Bank’ın avantajlı kredilerinden yararlanmamış kişiler de kısa mesaj yöntemi ile SMS kullanarak kredi başvurusu yapabiliyor. Aktif Bank’ın kredi notu düşük olan vatandaşlara sağladığı en büyük ihtiyaç kredisi kolaylığı olan N Kolay kredi kampanyasına başvuruda bulunmak isteyen kişilerin cep telefonlarından “KREDİ” yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra kimlik numarasını yazarak oluşturdukları kısa mesajı 3050 numarasına gönderemelerini yeterli olduğu açıklandı.

Aktif Bank N Kolay ihtiyaç kredisi başvurusun da bulunup kredisi onaylanan banka müşterilerinin adreslerine kurye ile bankacılık evrakları gönderilmektedir. Bu sayede banka şubesine gitme gereği olmadan nakit ihtiyacı kolaylıkla giderilmektedir.


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


1 Yorum

  1. Bana da kredi verin puanın düşük olgu icin kredi akamiyufum bana 20.000 lazim sadece

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir