Akbank'tan Akıllı Telefon Yenileme Kampanyası | Süper Fırsatlar

Akbank'tan Akıllı Telefon Yenileme Kampanyası

Akbank Direkt Mobil’e giriş yapın, ‘Kampanyalar’ sekmesinden telefonunuzu seçin. Akbank Direkt Öde ile 6 aya varan taksit imkanıyla ödemenin rahatlığını yaşayın. Üstelik telefonunuz kapınıza gelsin.

Akbank Direkt Mobil Kampanyalar menüsünden “Cep Telefonunuzu Yenileyin” kampanyasını görüntüleyebilir, size özel telefon seçenekleriyle alışverişinizi Akbank Direkt ayrıcalığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank Direkt hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Akbank Direkt Mobil’e müşteri numaranız, TC kimlik numaranız veya kredi kartı numaranız ve Akbank Direkt şifrenizle girebilirsiniz. Akbank Direkt şifrenizi hatırlamıyorsanız veya şifreniz kilitlendiyse, “Şifre Al” butonunu tıklayarak şifrenizi alabilirsiniz.

Kampanya Koşulları:

Kampanya Akbank Direkt Mobil’e giriş yapan ve kampanyalar sekmesinden telefon seçimi yapan müşteriler için geçerlidir.

Kampanya akbank.genpa.com.tr adresinde bulunan telefon alışverişlerinde bireysel ihtiyaç kredisi ile taksitlendirme fırsatı sunar.

Seçilen telefonunun ücreti yalnızca bireysel ihtiyaç kredisi ya da bireysel ihtiyaç kredisi ile birlikte havale seçenekleri ile ödenebilir.

Seçilen telefon/telefonlar için ödeme adımında başvurusu yapılacak ihtiyaç kredisi ile 6 aya varan taksit imkanı sunulur.

Akbank, ihtiyaç kredisi faizlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

Kampanya özelinde kullanılabilecek bireysel ihtiyaç kredisi limitleri 750 TL – 15.000 TL arasındadır.

Kampanya stoklarla sınırlıdır. 

Seçilen telefonun teslimatına kadar geçen sürede kargo takibi Genpa sorumluluğundadır.

Akbank ve Genpa Telekomünikasyon ve İletişim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Kampanya süresini ve kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar. 


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir