Akbank Konut Kredisi Faiz Oranında İndirim Kampanyası | Süper Fırsatlar

Akbank Konut Kredisi Faiz Oranında İndirim Kampanyası

Hayallerindeki eve kavuşmak isteyenlerin yakından ilgilendiği konut kredisi kampanyalarında bankaların peş peşe faiz indirimleri yaptığı görülüyor. Özellikle yaz aylarında konut satışlarının en yüksek seviyesine çıkmasını fırsat bilen kamu ve özel bankalar, daha fazla müşteriye ulaşabilmek adına konut kredisi ürünlerinde uyguladıkları faiz oranlarında indirimlere gidiyor. Son olarak Türkiye’nin önde gelen ve milyonlarca bireysel – ticari müşterisi bulunan özel bankalarından Akbank da konut kredisi kampanyası duyurarak faiz oranlarında indirim yaptığını açıkladı. Akbank’tan çok uygun faiz oranları ile konut kredisi kullanmak isteyenleri yakından ilgilendiren güncel konut kredisi kampanyası ve faiz oranları hakkında bilinmesi gereken tüm detaylı bilgileri haberimizde bulabilirsiniz.

Akbank konut kredisi kampanyası ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Türkiye bankacılık sektöründe büyük bir pay sahibi olan Akbank, sıfır veya ikinci el konut satın almak isteyen vatandaşlara özel olarak başlattığı konut kredisi ürününde faiz indirimi uyguladığını duyurdu. Bankanın kurumsal internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada son güncellemeyle birlikte Akbank konut kredisi kullanımlarında müşterilere uygulanan faiz oranının yüzde 0.92 seviyesine çekildiği bildirildi. Bankanın açıklamasının ardından Akbank aracılığıyla 100 bin TL konut kredisi kullanacak olan bir müşterinin bankaya yapması gereken ödeme planının detayları da belli olmuş oldu.

Akbank Güncel Konut Kredisi Faiz Oranı

Hayallerindeki eve sahip olmak ve kira ödeme derdinden kurtulmak isteyen vatandaşlar için yeni kredi faiz indirim haberleri gelmeye devam ediyor. Daha önceki dönemde Türkiye bankacılık sektöründe faaliyet gösteren bazı özel bankalar ile katılım bankalarından gelen konut kredisi ürünlerinde uygulanan faiz indirimi haberlerine bir yenisi de Akbank’tan geldi. Akbank kurumsal internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada konut kredisi ürünlerinde uygulanan güncel faiz oranında indirim yapıldığı tüketicilerin bilgisine sunuldu.

Akbank güncel konut kredisi kampanyasından yararlanarak konut finansmanı çekmek isteyen müşterilere yüzde 0.99 seviyesinden sunulan faiz oranı, yeni kampanya ile yüzde 0.92 seviyesine kadar indirilmiş oldu. Akbank böylelikle Türkiye bankacılık sektöründe müşterilerine en uygun faiz oranlarından faydalanarak konut sahibi olma avantajlarından birini sunan bankalar arasına girmeyi başardı.

Sitemizden kamu bankalarından 0.49 faiz oranlı konut, ihtiyaç ve taşıt kredisi kampanyaları bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Akbank Konut Kredisi Kullanım Özellikleri

Ev sahibi olmak isteyen vatandaşlara, konut finansmanından yararlanarak satın almayı planladıkları konutun ekspertiz değerinin yüzde 80’ine kadar kredi desteği sunuluyor. Akbank konut kredisi kampanyası kapsamında ev değerinin yüzde 80’ine kadar verilen finansmanda ayrıca vade farksız 120 ay geri ödeme seçeneği de bulunuyor. Uygun koşullarla kendi evine sahip olmak isteyen vatandaşların yakından ilgilendiği Akbank konut kredisi kampanyasına özellikle yaz aylarında konut satışlarının en yüksek seviyeye ulaşmasıyla birlikte yoğun ilgi gösterilmesi bekleniyor.

Akbank kurumsal internet sitesi üzerinden yapılan konut kredisi kampanyası güncel faiz oranı indirim açıklamasının yanı sıra müşterilerin kredi özellikleriyle birlikte kredi geri ödemelerine ilişkin bilgiler de yer aldı. Akbank tarafından yapılan güncel açıklamada, konut kredisi kullanımı yapan banka müşterilerinin, geri ödemelerini bütçelerine göre uygun seçeneklerden yararlanarak ödeyebilecekleri belirtildi. Akbank internet sitesinde yer alan açıklamada, “ygun ödeme koşulları ve kişiye özel ödeme planlarını sizlere sunuyoruz. Bütçenize uygun Konut Kredisi seçenekleri hakkında detaylı bilgi almak için sizi şubelerimize bekliyoruz.” ifadeleri kullanıldığı görüldü.

Akbank Konut Kredisi 100 Bin TL Kullanım Ödeme Planı

Konut satışlarının hızlanmaya başladığı bu dönemde Akbank konut kredisi kampanyasından yararlanarak 100 bin TL tutarında kredi çekimi yapan bir müşterinin 120 ay vade seçeneğini tercih etmesi durumunda bankaya yapması gereken aylık ödeme taksit tutarı bin 379 TL seviyesinde bulunuyor.


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir