Cuma, Haziran 14, 2024
AnasayfaEkonomi3 Bankadan Kaçırılmayacak Faizsiz Kredi Kampanyası

3 Bankadan Kaçırılmayacak Faizsiz Kredi Kampanyası

Akbank, Denizbank ve Yapı Kredi bankaları müşterilerinin alışveriş, taksit ve nakit ihtiyaçlarında cazip kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Türkiye’nin önde gelen özel bankaları arasında yer alan bu bankaların 0 faiz oranlı kredi kampanyaları hakkında bilinmesi gerekenler haberimizde yer alıyor.

Akbank’ın bireysel müşterilerine sunduğu faizsiz kredi kampanyası alışveriş tutkunlarının dikkatini çekiyor. Akbank, iPhone marka herhangi bir elektronik cihaz almak isteyen tüketicilere belirli tutarlarda kredi fırsatı sunuyor. Mobil bankacılık uygulamasını aktif bir şekilde kullanan Akbank müşterilerine sunulan bu 0 faiz oranlı kredi kampanyası kapsamında satın alınacak cihazın belli bir tutarı Akbank tarafından ödeniyor.

Kampanya sadece 1 cihaz satın alımı için sınırlandırılmış olup kampanyada tüketiciye sağlanan vade sayısı da 6 ay olarak belirlenmiştir. Bu kampanyadan hemen yararlanmak isteyen Akbank mobil bankacılık müşterileri, başvurularını uygulama üzerinden hesaplarına giriş yaparak tamamlayabilirler. Bankanın 0 faizli kredi kullanım detayları da uygulama üzerinden duyurulmuştur.

Yapı Kredi Faizsiz Kredi Kampanyası

Türkiye’nin önde gelen özel bankalarından Yapı Kredi’nin müşterilerine sunduğu yüzde 0 faiz oranlı kredi kampanyası sadece araç alımları için geçerli oluyor. Yapı Kredi taşıt kredisi kullanarak hayallerindeki arabanın sahibi olmak isteyen banka müşterileri, belirli tutarda ve vade oranında kredi avantajlarında yararlanabiliyor. Ancak bu kredi kullanımları sadece banka tarafından belirlenen araba modelleri için geçerlidir.

Yapı Kredi bankasının Ford Otosan ile kurduğu işbirliği kapsamında sağlanan kredi kampanyasında Her Şey Dahil Finans Paketli Ford Finans taşıt kredisi kullanan tüketicilere, Focus modeli hariç tüm sıfır kilometre Ford binek araçlara 50 bin TL’ye 25 ay yüzde 0 faizli kredi imkanı sunuluyor.

Denizbank Faizsiz Kredi Kampanyası

Denizbank yüzde 0 faizli kredi kampanyası ise sadece nakit kullanımlar için geçerli oluyor. Denizbank müşterileri, 1 adet fatura talimatı vermeleri halinde yüzde 0 faizle ihtiyaç kredisi kullanma imkanına sahip olabiliyor. Bankanın müşterilerine sunduğu kredinin limiti 1000 TL olup ödemelerde 12 ay vade seçeneği bulunuyor. Denizbank faizsiz kredi kampanyası hakkında detaylı bilgileri banka şubelerinden öğrenebilirsiniz.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?