2020 Algida Classics Çekiliş Kampanyası | Süper Fırsatlar

2020 Algida Classics Çekiliş Kampanyası

Türkiye’de en fazla tüketilen dondurma markaları arasında yer alan Algida Classics’ten onlarca farklı hediye kazanma şansı devam ediyor. 2020 Algida Classics çekiliş kampanyası, 1 Mayıs 2020 ile 30 Eylül 2020 tarihleri arasında Algida Classics çubuklarındaki şifreyi ad, soyad ve adres bilgileri ile birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak tüm operatörlerden 3256 kısa mesaj servis numarasına kısa mesaj ile gönderenler veya www.classhareket.com adresinden gönderenlerin katılımıyla gerçekleşmektedir. 2020 Algida Classics çekiliş kampanyası ile kazanan talihlilere verilen hediyeler şunlardır:

 • 10 adet iPhone 11
 • 10 adet Monster Abre Notebook
 • 10 adet Playstation 4
 • 10 adet Xiomi Mijia Scooter

Algida Classics Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılırım?

Algida Classics çekiliş kampanyasına katılmak için kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki satış noktalarından promosyonlu Algida Classics ürünlerinden satın aldıktan sonra, ürün içindeki çubuğun üzerinde bulunan katılım şifresini, ad, soyad ve adres bilgileri ile birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak tüm operatörlerden 3256 kısa mesaj servis numarasına kısa mesaj ile gönderirseniz bu kampanyaya kolaylıkla katılabilirsiniz. SMS gönderimi dışında, www.classhareket.com (ücretsiz) web sitesindeki ilgili alana gsm no, ad, soyad, adres ve katılım şifresi bilgilerini girenler de kampanyaya katılabilecek ve her şifre için 1 çekiliş hakkı kazanacaktır.

Gönderilen kısa mesaj ve internet katılımlarından aynı şifreye ait mükerrer katılımlar elenerek, ilk gönderilen şifreli katılım kabul edilecektir. Kısa mesaj ve internet katılımlarında şifre, ad, soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekilişe katılım hakkı verilmeyecektir. Algida Classics çekiliş kampanyasına katılmak isteyenlerin katılımda beyan ettikleri tüm bilgilerin doğruluğunu ve yeterliliğini ispatlamak sorumluluğuna sahiptir.

Ayrıca Erikli çekiliş kampanyası bilgilerine de bakabilirsiniz.

Algida Classics Çekilişi Ne Zaman Yapılacak?

Algida Classics çekilişi, 09.10.2020 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. (U2 Tanıtım) Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

Algida Classics Çekiliş Kampanyası Katılım Koşulları

Kısa mesaj ile Algida Classics çekiliş kampanyasına katılmak için Turkcell, Türk Telekom Mobil, Vodafone operatörlerinin tüm aboneleri katılım yapabilir. Kısa mesaj ile başarılı ya da hatalı tüm katılımlar KDV ve ÖİV dahil; Turkcell ve Türk Telekom Mobil için 1,00 TL, Vodafone için 0,65 TL olarak katılımcıya ücretlendirilir. Operatörlerin katılım mesajı birim fiyatlarında değişiklik hakkı saklıdır.

 • Kısa mesaj gönderen katılımcılar, bilgilerden herhangi birini eksik gönderirse, katılım hakkı kazanamayacaktır.
 • Kazanan talihliler 15.10.2020 tarihli Hürriyet Gazetesi’nde duyurulacaktır.
 • Kazanan talihliler arasında, asil talihliler, başvuru için en geç 30.10.2020; yedek talihliler ise, en geç 14.11.2020 tarihine kadar kimlik fotokopileri, ikramiye kazandıkları okunabilir şifreli ürün çubukları ve iletişim bilgileri ile belirtilen adrese şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri tam ve eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır.
 • Kampanya duyurularında kullanılan ikramiye görselleri ile verilecek ikramiyenin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir.
 • İkramiye tesliminde, ikramiye kazanılan okunabilir şifreli ürün çubuğu ibrazı zorunludur.
 • Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
 • 18 yaşından küçükler katılamaz. Çekilişe katılmış ve ikramiye kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

Algida Hediyelerinin Fiyatı Ne Kadar?

 • Apple iPhone 11 64 GB Cep Telefonu  fiyatı 7.299,00 TL
 • Monster Laptop Abra A5 V15.3 15,6″ Oyun Bilgisayarı fiyatı 5.399,00 TL
 • Xiaomi Mijia M365 Elektrikli Scooter fiyatı 3.799,00 TL
 • Sony Playstation 4 Pro 1 TB Oyun Konsolu fiyatı 3.699,00 TL

Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir