Pazar, Mayıs 19, 2024
AnasayfaEkonomiWorld Card'a Özel BP'de 40 TL BP Puan Hediye Kampanyası

World Card'a Özel BP'de 40 TL BP Puan Hediye Kampanyası

Yapı Kredi Bankasının avantajlarla dolu World dünyasında müşterilere ayrıcalıklı fırsatlar sunulmaya devam ediliyor. Son olarak World Card sahipleri BP akaryakıt istasyonlarında da hediye puanlar kazanabilecek. 16 Şubat ile 31 Mart 2020 tarihleri arasında tüm BP istasyonlarından World Card ile tek seferde ve farklı günlerde 4 defa 125 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz  alışverişi yapan müşterilere anında 30 TL BP puan hediye veriliyor. Ayrıca kampanyaya World Mobil uygulaması üzerinden katılan müşterilere 30 TL hediyeye ek olarak 10 TL, toplamda 40 TL BP puan kazanma fırsatı sunuluyor. Kampanya hakkında detaylı bilgileri haberimizden takip edebilirsiniz.

World Card Kazandıran BP 40 TL Hediye Kampanya Detayları

Türkiye’de akaryakıt sektörünün önde gelen temsilcilerinden BP istasyonlarında World Card müşterilerine özel hediye puan kampanyası başlatıldı. 16 Şubat 2020 tarihinde başlayan kampanya 31 Mart 2020 tarihine kadar sürecek. Kampanyaya katılmak için SMS gönderimi yapan ve kampanyaya katıldıktan sonra World Üyesi BP istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde 4 defa 125 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alışverişi yapan müşterilere 09 Nisan 2020 tarihinden itibaren akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde kullanılmak üzere 30 TL BP puan kazanacaklar.

Ayrıca SMS yerine World Mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılan kredi kartı müşterileri kazandıkları 30 TL’ye ek olarak 10 TL, toplamda 40 TL BP puan kazanma imkanına sahipler. Kampanya müşteri bazında olduğu için bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilmektedir. Yapı Kredi Bireysel kartı, Yapı Kredi Banka kartı ve Yapı Kredi Business kart sahibi müşteriler kampanyaya katılabilecektir.

World BP 40 TL Hediye Puan Kampanyası Şartları

  • Kampanyaya katılmak isteyen Yapı Kredi Bireysel kartı, Yapı Kredi Banka kartı ve Yapı Kredi Business kart sahibi müşterilerin, ilk alışverişten önce BP yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra kart üzerindeki müşteri numaralarını 4454’e SMS olarak göndermeleri gerekmektedir.
  • Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri 1 SMS karşılığı ücret tahsis edecektir.

Aynı gün içinde yapılacak işlemlerden sadece biri kampanyaya dahil edilecektir.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?