asd
Perşembe, Temmuz 18, 2024
AnasayfaÇekiliş ve YarışmaTurkcell, Vodafone ve Türk Telekom 'dan Kullanıcılarına Bedava 30 GB İnternet Fırsatı

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom ‘dan Kullanıcılarına Bedava 30 GB İnternet Fırsatı

Son zamanlarda ki internet kullanımı artışı nedeni ile tüm operatörler kullanıcılarına bedava internet dağıtmaya başladı. Turk Telekom kullanıcılarına 30 Gb, Vodafone kullanıcılarına 15 Gb ve Turkcell ise kulanıcılarına farklı seçenekler ile günlük bedava internet veriyor.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom tarafından sağlanan bedava internet kapmayasından faturasız ve faturalı hat sahipleri yararlanabiliyor. Bu kapsamında bedava 30 GB internet kampanyasından yararlanmak için mevcut hatlarını Türk Telekom’a taşıyanlar yararlanabiliyorlar. İster faturalı ister faturasız hatta taşınmış olsun, taşıma işlemlerinin ardından BOLBOL yazarak 5555’e kısa mesaj gönderenler bir ay boyunca geçerli olacak 30 GB bedava internetten yararlanıyorlar.

Aynı zamanda sil süpür sayesinde de mevcut kullanıcılar bedava internetten yararlanabiliyorlar. Bunun için sil süpür uygulamasına giriş yapıldıktan sonra uygulamanın direktiflerini yerine getiren hat sahipleri için belirlenen tutarlarda bedava GB internet sağlanıyor.

Vodafone Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone faturalı ve faturasız hat sahiplerine çeşitli kampanyalar ile bedava internet hakkı tanıyor. Bunlar arasında mevcut hatlarını Vodafone’a taşıyan faturalı ya da faturasız hat sahipleri geçiş yaptıktan tam üç sonrasında geçerli olacak 15 GB internet hakkı tanınıyor. Bedava internet ise her ay 5 GB kapsamında kullanıcılara sunuluyor. Kullanıcılar buna göre her ay 5 GB internetten 3 ay boyunca yararlanabiliyorlar.

Bunun yanında Vodafone e faturaya geçiş yapan faturalı hat sahiplerine de her ay geçerli olacak 1 GB bedava internet sağlıyor. Buna göre faturalarını elektronik ortamda almak isteyenler ve otomatik ödeme talimatı verenlere her ay kullanılmak üzere 1 GB internet imkânı sağlanıyor.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell de müşterilerine bedava internet kampanyaları sunuyor. Buna göre tüm faturalı ve faturasız hat sahipleri bedava internet fırsatlarından yararlanıyor. Bu kapsamda Joker kampanyası kullanıcılara sunuluyor. Joker kampanyasından yararlanmak için müşterilerin mevcut paketlerini bir üst seviyeye taşımaları gerekiyor. Bunun ardından müşterilere 3 GB, 5 GB ve 7 GB bedava internet sunuluyor. Bunun için mevcut paketlerini bir üst pakete taşıdıktan sonra JOKER yazarak 2200’a kısa mesaj gönderilmesi gerekiyor. Gelecek bilgilendirme mesajı sonrasında bedava internet hakları numaraya tanınmış olacak.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?