asd
Cumartesi, Temmuz 20, 2024
AnasayfaGenelTürk Telekom Haftalık ve Günlük İnternet Paket Fiyatları 2021

Türk Telekom Haftalık ve Günlük İnternet Paket Fiyatları 2021

Turk Telekom internet paketleri sayesinde internetin keyfini dilediğiniz gibi çıkarabilirsiniz. Ek internet paketlerini uygun fiyatlardan sunan Turk Telekom her bütçeden insanın rahatlıkla ek internete sahip olmasını sağlıyor. İnternet paketlerini cepten faturalı ek internet paketleri, cepten faturasız internet paketleri ve bilgisayarımdan internet olmak üzere farklı türlerde alabilirsiniz. İnternet paketi miktarları değişiklik göstermektedir. İhtiyaç ve isteğinize yönelik olarak 1 GB internet paketi alabileceğiniz gibi 15 GB ve hatta 100 GB internet bile satın alabilirsiniz. Esnek paketler, ekonomik fiyatlar ve sürpriz avantajlar Türk Telekom’da sizleri bekliyor!

Türk Telekom Haftalık ve Günlük Standart İnternet Paketi Nedir?

Turk Telekom standart internet paketi 1 GB’dan 10 GB’a kadar farklı miktarlarda satın alınabilir. Standart paketlerden bir kısmını herhangi bir taahhüt olmadan kullanabileceğiniz gibi 12 aylık taahhüt sözünüzle kullanabileceğiniz internet paketleri de bulunmaktadır. Eğer cepten internet paketini 1 GB kullanmak isterseniz, başvuru yapmak için SMS atmanız yeterli olur. Telefonunuzun SMS kısmına geldikten sonra NET 1 GB yazın ve mesajı 5555’e gönderin. Paket kapsamında her fatura döneminde 1 GB internet kullanım hakkı ile cepten internete baplanmanız mümkündür. Aylık paketlerde yer alan internet hakkının sona ermesiyle birlikte hatta tanımlı olan bir başka paket yoksa, mevcut tarife üzerinden ücretlendirilmeye devam edersiniz. Paket hakları bir sonraki döneme devir etmez. Haklarınız diğer aya geçilmesi ile birlikte silinir.

Türk Telekom tarifeye ek internet paketleri ve fiyatları bilgilerine de bakabilirsiniz.

Türk Telekom Haftalık ve Günlük Standart İnternet Paketi Nasıl İptal Edilir?

Turk Telekom standart internet paketi iptali için aynı başvuru yapar gibi SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Paket iptali için telefonun SMS kısmına gelindikten sonra iptal net yazılır boşluk bırakılır ve 1 GB yazılır. Mesaj 5555’e ücretsiz olarak gönderilir. Turk Telekom paketinizi iptal etmemeniz halinde paketinizi otomatik olarak yenilemeye devam edecektir. Paketi iptal ettiğiniz zaman kalan kullanım haklarınızı fatura kesim tarihine kadar kullanabilirsiniz. Paketinizde kalan kullanım haklarınızı da SMS yolu ile öğrenebilirsiniz. Kalan haklarınızı öğrenmek için internet yazıp 5555’e SMS göndermeniz yeterli olur.

Türk Telekom Evimde Mobil Wifi İnternet Paketi Nedir?

Turk Telekom evimde mobil internet paketi sayesinde dilediğiniz yerden internete bağlanmanın keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz. Dilerseniz tabletiniz ile, dilerseniz bilgisayarınızdan dilerseniz de aynı anda birden fazla cihazınız ile internete erişim sağlayabilirsiniz. Eğer tarife kapsamında haklarınız tükenirse bu durumda başka paket yoksa, normal tarife üzerinden ücretlendirilmeye başlarsınız. Dilerseniz ek data paketini de satın alarak kullanım yapmaya devam edebilirsiniz. Tarifeye numara taşıma ya da yeni hat aktivasyonu yoluyla gelen bireysel müşterilere 24 ay taahhüt koşulu ile fiyat sunulmaktadır. Tarifeye geçmek isteyen müşterilerin Türk Telekom mağazalarına gitmesi yeterli olur.

Türk Telekom Ek Data İnternet Paketi Nasıl Satın Alınır?

Turk Telekom ek data internet paketi satın almak istediğiniz zaman telefonlarınızdan mesaj kısmına gelebilir mobil ek yazdıktan sonra mesajı 5555’e ücretsiz gönderebilirsiniz. Paketi aynı fatura dönemi içinde birden fazla kere satın alabilirsiniz. Paket kapsamında Turk Telekom müşterilerine sunulan hizmetlerin üçüncü kişilere devredilmesi ya da transfer edilmesi söz konusu değildir. Bu paketi satın aldığınız zaman otomatik olarak 4.5 G hizmetlerinin de kullanımı için izin vermiş sayılırsınız. 4.5 G daha sonra istenilen zamanda iptal edilebilir. Türk Telekom tarife fiyat ve koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?