asd
Cumartesi, Temmuz 20, 2024
AnasayfaGenelTürk Telekom Benim İçin İnternet Hediye GB!

Türk Telekom Benim İçin İnternet Hediye GB!

Türk Telekom internet kampanyası sayesinde internetim bitecek derdi olmadan internet kullanabilirsiniz. Türkiye’nin önde gelen GSM operatörlerinden bir tanesi olan Türk Telekom internet paketlerini müşterileri ile oldukça ekonomik bir fiyattan buluşturmaktadır. Farklı kampanyalar düzenleyen şirket her kullanıcı için özelleştirilmiş içerikleri ile yüzleri güldürmeye devam ediyor. Benim için internet kampanyası ile kişiler 4.5 G’den yararlanacaklarını kabul etmiş olurlar. Kaç senedir Türk Telekom abonesiyseniz bu kampanya sayesinde o kadar GB internet kullanabilirsiniz. 3 senelik abone olan kişiler 3 GB hediye internet hakkına sahip olurlar. Hediye internetinizi almanız için yapmanız gereken tek şey Türk Telekom Online İşlemler’i telefonunuza yüklemektir. Uygulamayı IOS işletimli telefonlar için Apple Store üzerinden, Android işletimli telefonlar için ise Google Play üzerinden indirebilirsiniz. Uygulamayı indirmek için herhangi bir ücret ödemeniz de gerekmiyor.

Türk Telekom İnternet Paket Türleri Nelerdir?

Türk Telekom internet paket türleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Bilgisayarımdan internet,
 • Cepten faturasız internet paketleri,
 • Cepten faturalı internet paketleri bulunmaktadır.

Cepten faturalı internet paketleri de kendi içinde sınıflara ayrılmaktadır. Bu sınıflar şu şekilde sıralanabilir:

 • Tarifenize özel ek internet paketleri,
 • Taahhütlü ek internet paketleri,
 • Standart ek internet paketleri,
 • Online işlemlere özel 4.5 G ek internet paketleri,
 • 4.5 g internet paketlerden satın alabilirsiniz.

Turkcell yeni müşteri hediye internet kampanyası bilgilerini de yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Taahhütlü Ek İnternet Paket Türleri Nelerdir?

Türk Telekom taahhütlü internet paket türleri 2 GB, 5 GB ve 15 GB olmak üzere farklı miktarlarda satın alınabilir. Bu paketleri satın almanız için 12 ay pakette kalma sözünü vermeniz şart koşuluyor. Üstelik paketlerden ekonomik şekilde yararlanabilirsiniz. Türk Telekom bu paketlerden satın almanız halinde size satın aldığınız miktara göre hediye internet de vermektedir. Örneğin ekstra 5 gb paketi satın aldığınız zaman paketle birlikte 15 GB cepten internet kazanmış olursunuz. Paketi eğer ilk defa satın almak isterseniz ekstra 5 GB yazdıktan sonra mesajı 5555’e gönderebilirsiniz. Eğer daha önceden paketi aldıysanız ve 12 aylık süreniz dolduysa yeniden katılım için devam ekstra 5 gb yazdıktan sonra 5555’e SMS gönderebilirsiniz.

Türk Telekom Taahhütlü Ek İnternet Paket Türlerinden Kimler Yararlanabilir?

Türk Telekom taahhütlü internet paket türlerinden yararlanabilecek olan kişiler şu şekilde sıralanabilir:

 • Ortak tarife,
 • Esnaf dostu tarife,
 • Kontrollü esnaf,
 • Kontrollü seç tariflerinin üyesi olanlar hariç olmak üzere bütün bireysel faturalı müşterilerin pakete kayıt olması mümkündür.

Pakete ilk kayıt olduğunuz zaman 12 aylık dönem için indirimli fiyattan faydalanmaya başlarsınız. İkinci 12 aylık dönem için normal paket fiyatı üzerinden devam edersiniz. Paket fiyatı içine KDV değeri dahil edilmiştir. Kampanya kapsamında 4.5 G uyumlu cihazı ve sim kartı olan müşteriler ilk 3 ay her ay 5 GB olacak şekilde tam 15 GB değerinde bedava internet kullanım hakkını elde ederler. Paket içerikleri internet hakkı için bir fatura dönemine kadardır. Müşteri iptal etmediği sürece paket yenilenir ve ücretlendirme devam eder. Kampanyaya kişiler en çok 1 kere katılabilir.

Türk Telekom Taahhütlü Ek İnternet Paketi Nasıl İptal Edilir?

Türk Telekom taahhütlü internet paketi iptali tek bir SMS ile mümkündür. Paketi iptal etmek isteyen kişiler iptal ekstra yazdıktan sonra 5 GB yazıp mesajı 5555’e göndermeniz gerekecektir. Türk Telekom müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden de iptali gerçekleştirebilirsiniz.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?