Cuma, Temmuz 12, 2024
AnasayfaAlışverişTofita 15 TL Değerinde CarrefourSA Hediye Çeki Veriyor

Tofita 15 TL Değerinde CarrefourSA Hediye Çeki Veriyor

2 Eylül 2020 tarihine kadar CarrefourSA mağazalarından tek seferde yapılacak 15 TL ve üzeri Mondelez ürünlerinde; Tofita, Jelibon, Olips alımlarında CarrefourSA’da kullanılmak üzere 15 TL değerinde hediye çeki veriliyor. Kampanyaya katılım için uygun koşulları sağlayan adaylar anında hediye çeklerini elde edebilecekler.

Tofita 15 TL CarrefourSA Hediye Çeki Nasıl Katılırım?

Tofita 15 TL değerindeki CarrefourSA hediye çeki kazanmak için şu adımları izleyebilirsiniz;

 • Tüm Türkiye genelindeki CarrefourSA mağazalarından tek seferde Mondelez ürün grubu için yapılacak 15 TL değerindeki alışverişler ile kampanyaya katılım sağlanabilmektedir. Buna göre Olips, Tofita ve Jelibon ürünlerinin alımı için geçerlidir.
 • Kampanyaya katılım sağlamak için Çek Kazan uygulamasının telefonunuzda yüklü olması gerekmektedir. Çek Kazan katılımcılara anında hediyeler kazanmalarını sağlayan bir uygulamalıdır. Android ve IOS temelli telefonlarda çalışan uygulama tamamen ücretsizdir. Telefonunuza uygulamayı yükledikten sonra kimlik bilgilerinin doğru ve eksiksiz bir şekilde girilmesi gerekmektedir. Kullanıcıların bilgilerinde hata ya da eksiklik olması halinde başvuruları geçersiz sayılacaktır.
 • Uygulamayı telefonunuza yükledikten sonra CarrefourSA mağazalarından alınmış Mondelez ürünlerinin en az 15 TL değerinde olduğunu gösteren fişin sisteme yüklenmesi gerekmektedir.
 • Uygun koşulların taşınması halinde sistem tarafından en geç 24 saat içerisinde CarrefourSA’da geçerli olmak üzere 15 TL hediye çeki verilecektir.
 • Kampanyaya son katılım 2 Eylül 2020 23.59 olarak belirlenmiştir, bu tarihten sonraki katılımlar değerlendirmeye alınmayacaktır.

Pepsi 1 GB internet hediye ediyor! Fırsatlarına da bakabilirsiniz.

Tofita 15 TL CarrefourSA Hediye Çeki Şartları Nedir?

Mondelez ürünleri alarak CarrefourSA 15 TL hediye çeki kazanmak isteyenler şu şartları sağlamaları gerekmektedir;

 • Kampanyaya katılım son tarihi 2 Eylül 2020 olarak belirlenmiş olup bu tarihten sonra kampanyaya katılımlar geçersiz sayılacaktır.
 • Katılım sağlamak için tüm Türkiye genelindeki CarrefourSA marketlerden ya da CarrefourSA internet sitesinden tek seferde en az 15 TL değerinde Mondelez grubuna ait ürünlerden; Tofita, Olips ya da Jelibon alımı yapılması gerekmektedir. Katılımcılar farklı ürünleri alabilecekleri gibi tek bir ürün için de en az 15 TL’lik harcama ile kampanyaya katılım sağlayabilirler.
 • Kampanyaya katılım sağlanması için Çek Kazan uygulamasının yüklü olması ve uygulamanın kamera ve GPS bilgilerine erişim izni olması gerekmektedir.
 • Katılım sağlamak için fiş üzerinde açık bir şekilde okunacak Mondelez grubu ürünlerinin yer alması gerekmektedir. Bu bakımdan mali değeri olmayan belgeler; yemek kartları dahil olmak üzere, satış fişi kopyası, bilgi fişi ya da sevk irsaliyesi ile yapılacak katılımlar değerlendirmeye alınmayacaktır.
 • CarrefourSA internet sitesi üzerinden yapılacak alışverişler için ekran görüntüsü alınması, e fatura ibraz edilmemesi gibi durumlar kampanyaya katılımı geçersiz kılmaktadır. Aynı şekilde normal satış fişinin üzerinde Mondelez grubuna ait ürünleri tanımlamak için gıda ürünü ya da muhtelif ürün yazan fişler de geçersiz sayılacaktır.
 • Kampanyaya her katılımcının sadece bir kez katılım hakkı bulunmaktadır.
 • Her satış fişi ayrı olup farklı satış fişleri bir araya getirilemez. Bu bakımdan tek seferde en az 15 TL’lik alışveriş yapılması gerekmektedir.
 • Sisteme yüklenecek olan fişlerin kontrolü en geç 24 saat içinde tamamlanmakta olup uygun şartları taşıyan adaylara kontrol sonrasında anında hediye çekleri verilmektedir.
 • Hak kazanan sahipler için 15 TL değerindeki hediye çekleri CarrefourSA, Gima Marketler ve CarrefourSA internet sitesinde geçerlidir.
 • Hediye çeki QR kodu olarak verilecek olup mağazada kullanım için kodun ibraz edilmesi gerekmektedir.
 • Hediye çeki CarrefourSA mağazalarında alkollü içecek, sigara, altın alımı ve GSM TL yüklemelerinde kullanılmaz. Nakde çevrilmez, parça parça olarak kullanılmaz.
 • 18 yaşından küçükler kampanyaya katılım sağlayamazlar.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?