Çarşamba, Haziran 19, 2024
AnasayfaGenel2021 THY Güncel Kampanyaları Neler?

2021 THY Güncel Kampanyaları Neler?

Özellikle küresel salgın döneminde olduğumuz günlerde, uçuşların iptal edilmesi hem yolcuları hem de havacılık sektörünü mağdur etti. Pek çok iş alanının da kapanması ile ortaya çıkan ekonomik darlık, yeni ekonomik mücadele yöntemleri geliştirmeyi gerektirdi. THY güncel kampanyalar ile bu dar boğazı geçmekte tüketicilere yardım edecek alternatifler yarattı. THY güncel kampanyaları uçuş yapmak isteyenler için pek çok avantaj sağlıyor.

Enflasyonla Mücadele Desteği

Enflasyonun yükselmesi ve paranın alış gücünün azalması sebebiyle, insanların pek çok sektörden yararlanma oranları da azaldı. Bunun önüne geçmek isteyen Türk Hava Yolları, Türkiye Kazanacak sloganıyla, enflasyonla mücadele kampanyasını duyurdu. Dünyanın en çok uçuş yapan havayolu şirketi olan Türk Hava Yolları, enflasyonla mücadele desteği kapsamında, yolcularına iç hatlarda kullanabilecekleri %10 bilet indirimi veriyor.

Kampanya sadece Türk Hava Yolları ve Anadolu Jet biletlerinin ekonomi kısmında kullanılabilecek. Yolcunun biletinde iptal ya da değişiklik olması durumunda, yine aynı ücret tarifesi uygulanacak. Fiyatlandırmada, ücret ödemesi ve indirim koşullarının döviz kuruna ve para piyasalarına göre değişiklik göstermesi mümkün olabilir. İndirim koşulları EFT, internet bankacılığı ya da rezervasyon sırasında yapılan ödemelerde geçerli olamıyor. Kampanyaya katılmaksa çok kolay. Yolcular mobil uygulamada ödeme yaparken, indirimi kullan butonuna basarak indirimden yararlanabilirler.

2021 güncel Arçelik kampanyaları bilgilerine de bakabilirsiniz.

City Centre Rotana Doha’ya Özel 2 Kat Mil

Türk Hava Yollarının kampanyaları sadece yolculukları kapsamıyor. Birçok otel ve seyahat şirketi ile ortak çalışan THY, tercih edilen oteller için de indirim yapıyor. THY bu kampanya kapsamında, City Centre Rotana Doha’da kalanlara özel 2 katı mil veriyor. Kampanyaya katılmak isteyenlerin City Centre Rotana Doha’da iki gecelik rezervasyon yaptırması gerekiyor. Rezervasyon yaptıran uçuş yolcuları için tek avantaj mil puanı kazanmaları da olmuyor. Rezervayon yaptıran müşteriler, City Centre Rotana Doha’da 2 kişilik ücretsiz kahvaltı, ücretsiz geç çıkış olanağı ve yiyecek içeceklerde %15 indirim kazanıyorlar. Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin, otel rezervasyonlarını Miles&smiles üyesi kişi üzerinden yaptırmaları gerekmektedir. Kampanya sadece otelin e-posta ve telefon numarası üzerinden yapılan rezervasyonlarda geçerli olmaktadır. Kampanyaya dahil olabilmeniz için esnek ücret kou ile rezervasyon yaptırmalısınız.

Rixos’ta 4 Kat Mil Fırsatı

THY güncel kampanyalar dahilinde olan diğer otel de Rixos. Bu otelde rezervasyon yaptıran kişiler, THY tarafından 4 kat fazla mil kazanıyorlar. Şirket tarifesi gibi özel indirimlerden yararlanılan ya da saatlik kullanılan konaklamalarda kampanya koşulları geçerli olmamaktadır. Birden fazla üye anı odada konaklarsa, aralarından sadece biri mil kampanyasından yararlanabilmektedir. Rixos’ta kazanılacak 4 katı mil, konaklamayı takip eden ayın ortasına kadar müşterinin kartına yatırılır. Kampanya stoklarla sınırlandırılmıştır. Kampanya, bayram ya da resmî tatil gibi özel günleri kapsamamaktadır. Mil kampanyası, otelin internet sitesi ya da direkt yapılan rezervasyonlarda geçerli olmaktadır.

Titanic Hotels’te Hem Tatil Hem 3 Kat Mil

Titanic Hotel’s de THY güncel kampanyalarından yararlanabileceğiniz otellerden biri. Titanic Hotel’s hem tatil hem de avantaj sağlarken, konuklarına 3 katına kadar mil kazandırıyor. Kampanya otelin Türkiye’de açık olan şubelerinde geçerli olabilecektir. Bu kapsamda otelin Titanic Anadolu Gebze şubesi kampanya dışında kalmaktadır. Kampanyadan yararlanabilmeniz için, otelde en az 3 gece konaklamanız gerekmektedir. Kampanyaya katılmak için Check-in sırasında Miles&smiles kartınızı görevliye vermeniz gerekmektedir. Kampanya, şirket, acente ya da grup gibi konaklamalarda geçerli olmamaktadır. Kampanya başka promosyon ile birleştirilemediği gibi bir başkasına da kullandırılamaz. Birden fazla kişinin anı anda aynı odayı kullanması durumunda ise, konaklayan kişilerden sadece biri bu kampanyadan yararlanabilmektedir.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?