asd
Pazartesi, Temmuz 22, 2024
AnasayfaGenelShell'den Bonus Müşterilerine Özel 30 TL Hediye Kampanyası

Shell'den Bonus Müşterilerine Özel 30 TL Hediye Kampanyası

Türkiye’nin en çok tercih edilen akaryakıt istasyonları arasında yer alan Shell’den müşterilerine yeni bir kampanya! Bonus kredi kartı sahiplerinin kullanımına sunulan kampanya 16 Şubat 2020 ile 31 Mart 2020 tarihleri arasında geçeli olacaktır. Shell istasyonlarından Bonus kredi kartı ile farklı günlerde 4 defa 125 TL ve üzeri otogaz ya da akaryakıt alımı yapan katılımcılar 25 TL bonus  ya da indirim kazanacaktır. Ayrıca kampanyaya Bonus Flaş mobil uygulaması üzerinden katılan kart sahiplerine 30 TL hediye bonus verilecektir.

Bonus kredi kartı sahipleri akaryakıt alırken de kazanmaya devam ediyor. Türkiye’nin önde gelen akaryakıt istasyonlarından Shell’de yapacakları alışverişlerde kampanya şartlarını taşıyan Bonus kredi kartı sahiplerine 30 TL’ye varan hediyeler sunuluyor. Kampanya katılım koşullarını ve ayrıntılı bilgileri haberimizde bulabilirsiniz.

Shell 30 TL Bonus Hediye Kampanya Detayları

16 Şubat 2020 ile 31 Mart 2020 tarihleri arasında geçerli olan hediye bonus kampanyası süresince farklı günlerde 4 defa 125 TL ve üzeri otogaz ya da akaryakıt alımı yapan katılımcıların 25 TL bonus kazanacaktır. Kampanyaya katılım koşulları arasında yer alan Bonus Flaş uygulaması üzerinden katılım yapan müşterilere 30 TL bonus hediye edilecektir.

Aynı günlerde ve tek seferde yapılan 125 TL ve üzeri otogaz alımlarında geçerlki olan kampanyada harcamalardan sadece ilki kampanyaya dahildir. Kampanya müşteri bazında olduğu için SMS ile katılanlar 25 TL bonus veya indirim, Bonus Flaş mobil uygulaması ile katılanlar da en fazla 30 TL bonus veya indirim kazanabilecektir.

Shell 30 TL Bonus Hediye Kampanyasına Nasıl Katılırım?

Shell akaryakıt istasyonlarından harcama yapmadan önce;

  • Garanti Bonus kart sahibiyseniz “SHELL” yazıp 3340’a,
  • Deniz Bonus kart sahibiyseniz “SHELL” yazıp 3280’e,
  • Şeker Bonus kart sahibiyseniz “SHELL” yazıp 7353’e,
  • ING Bonus kart sahibiyseniz “SHELL” yazıp 2205’e,
  • TEB Bonus kart sahibiyseniz “SHELL” yazıp 4616’ya

SMS göndermeniz yeterli olmaktadır. Kampanya kapsamında kazanılan ödül tutarı bilgisine kartla Shell istasyonlarındaki Garanti BBVA POS cihazları üzerinden ulaşmak mümkündür.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?