Çarşamba, Haziran 19, 2024
AnasayfaRüya TabirleriRüyada İnsan Dışkısı Görmek Ne Anlama Gelir? İslami Yorumu

Rüyada İnsan Dışkısı Görmek Ne Anlama Gelir? İslami Yorumu

Rüyada inan dışkısı görmek günahkarlığın işaretidir. Rüya sahibinin haram yoldan para kazanarak inancını zedeleyeceği yorumu yapılmaktadır. Rüyada dışkı görmek genelde bu şekilde kötü yorumlanırken rüyanın durumuna göre farklı yorumlar da bulunmaktadır.

Rüyada Altını Kaka Yaptığını Görmek

Rüyada altına dışkı kaçırdığını görmek rüya sahibinin arkadaşları arasında çeşitli sıkıntılar yaşayacağına işarettir. Rüya sahibinin sosyal ilişkileri zedelenecek ve maddi açıdan zorluk çekecektir.

Rüyada Dışkıya Dokunmak

Rüyada dışkıya dokunduğunu görmek kişinin kötü işlere girişeceği ve elini harama uzatacağına işaret etmektedir. Rüya sahibinin haksızlık, hırsızlık veya yolsuzluk yapacağı düşünülmektedir. Rüyasında bir dışkı görüp ona dokunan kişinin kendine çekidüzen vermesi tavsiye edilmektedir.

Ayrıca rüyada domuz yavrusu hakkında bilgilere de bakabilirsiniz.

Rüyada İnsan Dışkısı Yemek

Rüyada dışkı yemek alimler tarafından şerre yorulmaktadır. Rüyasında dışkı yiyen kimsenin dünya malı için her türlü haram yola girmekten çekinmeyeceği ve kötü yollara düşeceği yorumu yapılmaktadır. Rüya sahibi inancını ve kendi kuralların çiğneyerek başka bir insan olmaya doğru ilerleyecektir. Bir uyarı niteliğinde olan bu rüya dikkatli alınmalıdır.

Rüyada İnsan Dışkısı Toplamak

Rüyada insan dışkısı toplayan kimsenin yapacağı yatırımın gelecek çok büyük değer göreceğine ve bu sayede uzun yıllar boyunca refah içerisinde yaşayacağına ilişkin tabirler yapılmaktadır. Rüyada insan dışkısı toplama yatırımların kar getireceğine işarettir.

Rüyada İshal Olduğunu Görmek

Rüyada ishal olmak ailevi giderler için para harcamaya işarettir. Konuyla ilgili İmamı Caferi-i Sağdık Hz. diyor ki; “Rüyada ishal olduğunu görmek haram mala işarettir ve aynı zamanda üzüntülerin geçeceğine de işaret olabilmektedir.” Farklı şekillerde yorumlanabilen ishal olma durumu rüyada insan dışkısı görmek ile benzer manaya da gelebilmektedir. Haram ve günahkarlığın sembolü de olabilir.

Rüyada Dışkı Yaptığını Görmek

Rüyada dışkı yapmak kişinin ekonomik açıdan şansının iyiye gideceğine ve giriştiği işlerde başarılı olacağına yorulmaktadır. Rüyasında dışkı yapan kimsenin çeşitli ufak çaplı sağlık sorunları yaşayacağı da düşünülmektedir.

Rüyada Dışkı Temizlemek

Rüyada dışkı temizlemek kişinin ailevi sıkıntılarının boy göstereceğine ve uzun bir dönem aile arasında hüznün hakim olacağına delalettir. Yaşanacak sıkıntılar bir dönem devam edecek ve daha sonra her şey tatlıya bağlanacaktır.

Rüyada Eline Dışkı Bulaştığını Görmek

Rüyada eline dışkı bulaşması kişinin iş hayatında iyi yerlere geleceğine işarettir. Rüya sahibinin iş arkadaşları arasındaki saygınlığı artacak ve rüya sahibi iş, arkadaşlık ve diğer sosyal ilişkilerini geliştirecektir.

Rüyada Başka Birinin Dışkısını Yediğini Görmek

Rüyada başka birinin dışkısını yemek ailevi ilişkilerin zedeleneceğine işarettir. Rüya sahibinin arkadaş çevresinde yüzünden başına istemediği şeyler gelecek ve arkadaşları arasından bir kişi onun aile bağlarına zarar verecektir. Ayrıca rüya sahibi okul ve iş hayatında geçici süreli başarısızlıklar yaşayacaktır.

Rüyada Bebek Dışkısı Temizlemek

Rüyada bebek dışkısı temizlediğini görmek rüya sahibinin ekonomik açıdan zarar göreceğine ve maddi kayıplar yaşayacağına delalettir. Rüya sahibinin yapacağı yatırımların başarısızlıkla sonuçlanacağı ve bulunacağı girişimlerin de beklentisinin çok daha altında kalıp yine bir başarısızlığa neden olacağı yorumu yapılmaktadır.

Rüyada Tuvalette Dışkı Görmek

Rüyada tuvalet içerisinde dışkı görmek hayra alamettir. Rüyasında tuvalette dışkı gören kimsenin kısa süre içerisinde berekete ve bolluğa kavuşacağı yorumu yapılmaktadır. Rüya, kişinin arzuladığı şeylere kısa sürede kavuşacağına ve dualarının kabul olacağına işarettir.

Rüyada İnsan Dışkısına Oturduğunu Görmek

Rüyada dışkı üzerine oturmak arkadaşlar arasından gelecek olan bir ihanetin habercisidir. Rüya sahibini birlikte yola çıktığı arkadaşlarından bir tanesi veya birkaç tanesi yarı yolda bırakacaktır.

Rüyada dışkı görmek bu tarz farklı yorumlara sahiptir ve psikolojik yorumu huzursuzluk şeklindedir.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?