Perşembe, Nisan 18, 2024
AnasayfaİnşaatRönesans İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu Fırsatları

Rönesans İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu Fırsatları

Rönesans İnşaat İş İlanları 

Rönesans İnşaat iş ilanları, başvuru bilgileri, işe alım için uygun ve açık olan pozisyonlar ve tüm merak edilen konularla ilgili detaylara sayfamızdan erişebilirsiniz.

Rönesans İnşaat iş ilanları ve iş başvurusu, 1993 yılında Rusya Petersburg’da Erman Ilıcak tarafından kurulmuştur. İnşaat, endüstri tesisi, enerji, gayrimenkul ve sağlık alanlarında faaliyet göstermektedir. Şirketin Türkiye ile Rusya başta olmak üzere Belçika, Kazakistan, Hollanda, Almanya, İsviçre, Avusturya ve İsveç gibi 23 farklı ülkede yatırımları bulunmaktadır. Rönesans İnşaat, Avrupa’nın en büyük müteahhit şirketlerinde 9. sırada, dünyadaki ENR listesinde ise 36. sırada yer almaktadır. 2016 yılında IFC ile ortak olan şirket günümüzde alışveriş merkezi, ofis, otel, konut, sanayi tesisi gibi birçok yer inşa etmektedir.

Rönesans Holding İş İlanları Personel Alımı 

Rönesans İnşaat personel alımı, Rönesans Holding birçok alanda personel alımı yapmaktadır. Başlıca çalışanları muhasebe, bilgi işlem, finans, yönetim ve insan kaynakları gibi bölümlerden mezun olan kişilerdir. Personel alımı için kurumun kendi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Rönesans İnşaat Açık Pozisyonlar

Rönesans holding tarafından iş ilanları açılmaktadır. Bu ilanlar belirli zamanlarda kullanmanız mümkün olduğu gibi, sürekli olarak yayınları güncel olarak sitemizde bulunmaktadır. Bu sebeple Rönesans İnşaat şirketinde işe başlamak isteyenlerin sık sık boş olan pozisyonları ve iş ilanlarını kontrol etmesi gerekmektedir. Rönesans İnşaat’ın şu anki açık pozisyonları şunlardır: Ambar Uzmanı, Planlama & Maliyet Kontrol Şefi, Mekanik ve Elektrik İşleri Müdürü ve Bilgi Teknolojileri Şefi.

Rönesans İnşaat İş Başvurusu Nereden ve Nasıl Yapılır?  

Rönesans başvuruları hem kendi web sitesinden hem de kariyer.net, linkedin ve bunlar gibi iş ilanlarının bulunduğu sitelerden olmaktadır.

Web sitesinden iş başvurusu yapmak için bu adımları takip edebilirsiniz. İletişim kısmına tıkladığınızda en altta İletişim Bilgileri bölümün karşınıza çıkar. Orada bulunan İnsan Kaynakları’na tıkladıktan sonra altta iş başvurusu için bıraktıkları linkten başvuru yapmak mümkündür.

İş başvurusu nereden ve nasıl yapılır, kariyer.net veya Linkedn gibi sitelerden başvurmak isterseniz eğer bu sitelere üye olup CV kaydetmeniz ve ilana başvurmanız yeterli olacaktır.

Dap Yapı İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu Fırsatları

Limak İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu Fırsatları

Yurtdışına İşçi Götüren Firmalar Hangileri

Azerbaycan İş İlanları ve İş Başvuru Fırsatları

Gürcistan İş İlanları ve İş Başvuru Fırsatları

İngiltere İş İlanları ve Güncel Başvuru Fırsatları

Kanada İş İlanları ve Güncel İş Başvuru Formu Fırsatları

Yurt Dışı İş İlanı Fırsatları ve Güncel İş Başvurusu Formu

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?