asd
Pazartesi, Temmuz 22, 2024
AnasayfaEkonomiKuveyt Türk Sağlam Kart'tan Çifte Kampanya

Kuveyt Türk Sağlam Kart'tan Çifte Kampanya

Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın kurumsal internet sitesi üzerinden yapılan kampanya duyurusunda, her ekstre döneminde 200 TL ve üzeri düzenli alışveriş yapan müşterilere, 12 ayın sonunda 50 TL değerinde altın puan verildiği açıklandı. Avantajlarla dolu Kuveyt Türk Sağlam Kart alışveriş kampanyası hakkında konuşan Kuveyt Türk Bireyselden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Oral, kampanyanın detaylarını bir bir açıkladı…

2020 yılında da müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetlerini sürdüren Kuveyt Türk, tüketicilerden kart ücreti almayan ve müşterisine kart aidatı veren Türkiye’nin ilk kredi kartı Sağlam Kart kampanyalarıyla adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Bankadan yapılan kampanya açıklamasına göre, “Sağlam Kart’tan 3 Taksit Şıklığı” kampanyası kapsamında 31 Mart tarihine kadar fiziki ya da online giyim mağazalarından Sağlam Kart ile yapılacak 100 TL – 2000 TL arasındaki giyim alışverişlerine vade farksız 3 taksit imkanı sunuluyor.

Kuveyt Türk Kampanyaları Başvuru Yöntemleri

Kuveyt Türk bankasından yapılan açıklamada, kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin ilk olarak ONAY GIYIM yazıp, 2848’e SMS göndererek kampanyaya kayıt olmaları gerekiyor.

Bir diğer avantajlı tüketici kampanyası olan “Yola Sağlam Kart’la Çık!” kampanyasında ise Sağlam Kart sahipleri, yine 31 Mart tarihine kadar 100 TL – 2000 TL arasındaki ulaşım harcamalarında da vade farkı olmadan 3 taksit avantajından yararlanabiliyorlar. Bu kampanyaya katılım için ONAY ULSM yazılması ve 2848’e kısa mesaj gönderilmesi gerekiyor.

Kuveyt Türk Sağlam Kart 50 TL Altın Puan

Tüm bunların yanı sıra müşterilerine yılın her günü sağlık ve eğitim sektöründe vade farksız 5 taksit imkanı sunan Sağlam Kart, taksit ve altın puan avantajları ile müşterilerinin alışveriş yüklerini de hafifletme fırsatı sağlıyor. Ayrıca nakit avans özelliği bulunan Sağlam Kart ile müşteriler acil nakit ihtiyaçlarını da zorlanmadan karşılayabiliyor.

Bütçe dostu olarak müşterilere Sağlam Kart’ı sunan Kuveyt Türk Bireyselden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Oral, taksit kampanyaların yanı sıra 12 ay boyunca her ekstre döneminde en az 200 TL harcama yapan kart sahiplerine yıl sonunda 50 TL değerinde altın puan verdiklerini açıkladı.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?