Pazartesi, Mayıs 20, 2024
AnasayfaOtomotivFiat Egea Güncel Kampanyasında Neler Var?

Fiat Egea Güncel Kampanyasında Neler Var?

Sıfır araç fiyatları gün geçtikçe artarken, araba almak yatırım yapmak demek oldu. Fiat Egea sağladığı güncel kampanyalar ile araç almayı daha kolay hale getiriyor. Eğer ikinci el arabaların bitmek bilmeyen tamir ve masraf dertleriyle uğraşmak istemiyorsanız, siz de Fiat kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Herkese Bir Egea

Araba alırken en büyük sorunlardan biri, araba alıcısının elindeki paranın piyasa fiyatlarını takip edemiyor oluşudur. Bu sebeple taksitli araba alma imkânı, herkese bir Egea demek. Egea Hatchback modellerinde 49 bin 900 lira peşinat verilmesi durumunda, aylık 2 bin 990 lira ödenerek sıfır bir araç sahibi olunabilmektedir. Ancak bu kampanya, 94.000 TL tutarında, 48 ay vade, 1,56% faiz oranı ile kredi kullanımı ile alınan Egea modellerinde geçerli olmaktadır. Kampanyadan faydalanmak isteyen alıcıların marka kaskosu yaptırmaları gerekmektedir. Marka kaskosu yaptırmak için, Axa Sigorta, Türkiye Sigorta ya da Allianz Sigorta ve Ak Sigorta’nın sunduğu imkanlardan yararlanılabilmektedir. Kredi kullanan müşterilerin, aracı hususi ya da ticari olarak kullanıp kullanmayacakları kredi alma koşullarını etkilemektedir. Fiat ve Koç Fiat, kampanya sağlayıcı olarak, önceden haber vermeden kredi koşullarını değiştirebilir ya da krediyi iptal ettirebilir.

2021 Arçelik kampanyaları bilgilerine de bakabilirsiniz.

Ödeme Erteleme Seçeneği

Araba alırken alıcıların zorlandığı diğer bir konu da ödemelerin peşin yapılması gerekmesidir. Fiat Egea araçları alırken 4 ay erteleme imkanına sahip olursunuz. 4 ay ödeme erteleme seçeneğinin olması ise müşterinin ödemelerinin 3 ay ötelenmesi demektir. Bu kampanyanın toplam vade sayısı 27 olarak belirlenmiştir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteri, kredisini KFK üzerinden aldığında, %1,09 faiz avantajı elde etmektedir. Eğer kampanyadan yararlanacak olan müşteri marka kasko yaptırırsa, 50 bin lira krediyi 24 ay taksitle %0,9 oranından kullanabilir. Kabul edilecek olan marka kasko, Axa Sigorta, Güneş ya da Allianz Sigorta’dan yapılacak olan Fiat kaskodur. Kredi veren bankaların kredi şartları, araç alıcısının aracını ticari ya da bireysel amaçlardan hangisine göre kullanacağına bakılarak belirlenebilir. Kampanyanın yürütücüsü olan Fiat ve Koç Fiat, önceden haber vermeksizin kampanyanın iptaline ya da içeriğinin değiştirilmesine karar verebilir.

İndirimli Araç Alma Kampanyası

Fiyatların çok yüksek olması ve dolayısıyla talebin azalması sonucunda indirimli araç alma kampanyaları da yapılmaktadır. Fiat, Sportif SUV Fiat 5ooX Sport modelinde 12 bin lira indirime giderek alıcıların elini kolaylaştırmıştır. 2015 yılından beri satışta olan Fiat Egea ile iyi sürüş keyfini deneyimleyen müşteriler, indirimli fiyatlarla da araçlara ulaşabilir hale gelmiştir. 

Aracınıza Yerinde Dezenfekte

Fiat’ın sunduğu hizmetler sadece araba satmakla da sınırlı değil. Aracınızı aldıktan sonra da her ihtiyacınızda yanınızda olan Fiat Yol Arkadaşım Connect üyesi olan müşteriler, araçlarını herhangi bir oto yıkama alanına götürmek zorunda kalmıyor. Müşterilerin araçlarını yerinde temizleyen Fiat, profesyonel dezenfektan hizmeti veriyor. Özellikle bakteri ve virüslere karşı temizlik hizmetinde bulunan Fiat, bu hizmeti uzaktan mobil uygulamanız ile yapacağınız kapı açma işleminizin ardından gerçekleştiriyor.

Temizlik sırasında düşük basınçlı sprey ve iyonize cihazı kullanan Fiat, tüm yüzeylerde kökten bir temizlik sağlıyor. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin, Fiat’ın internet sitesine girerek bir form doldurmaları gerekmektedir. Başvuru formu incelenen müşterilere bir randevu günü ve saati verilecektir.

Yerinde dezenfektan hizmetinin verilebilmesi için, müşterinin aracı ile servis arasında gidiş- geliş en fazla 20 km mesafe bulunmalıdır. Eğer araç daha uzakta ise, alınan ücrete ek olarak, km başına 4 lira eklenerek yeni ücret oluşturulur ve müşteriye gönderilir. 

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?