asd
Cuma, Temmuz 19, 2024
AnasayfaGayrimenkul2021 Emlak Konut Kampanyaları Neler?

2021 Emlak Konut Kampanyaları Neler?

Emlak Konut, Türkiye’nin dört bir tarafında yeni projeler geliştirmeye devam ediyor. Evlerin ödeme planlarını ve teslim tarihlerini müşterilerini memnun edecek şekilde planlayan Emlak konut kampanyaları, yapımı devam eden ya da proje olarak ortaya koyulan evler üzerinden devam ediyor.

Emlak Konut Saraçoğlu Evleri

Tarihi yerleşkelerden olan Ankara Saraçoğlu mahallesinin yeniden restore edilmesi kapsamında yapılan proje, 120 bin metre karelik bir alanı kapsıyor. 435 lojmanın bulunacağı proje, Türk evi tipi ile üretilecek evlerden oluşturulacak. Emlak Konut’un Saraçoğlu’na yapacağı evler, mahallenin tarihi yapısının içerisine yerleştirilecek. Mahallede bulunan 250 kadar tescilli ağacın ve yaşları yarım asrı geçkin ağaçların korunmasını garanti eden proje, tek bir yeşil alana bile zarar vermemeyi amaçlıyor. Apartman yüksekliklerinin 3 katı geçmeyeceği şekilde tasarlanan projede, pek çok kültürel etkinlik imkânı da proje sahiplerini bekliyor. İçinde müze, alışveriş merkezi ve sosyal kültürel merkezlerin olacağı proje, Ankaralıların faydalanması için tasarlanıyor. Projenin bitiş tarihi Aralık 2021 olarak planlanıyor.

Emlak Konut Florya Evleri

Oldukça geniş bir saha üzerinde planlanan Emlak Konut’un Florya’da yapacağı yerleşke, 128 konut, 60 villa ve 12 ticari alandan oluşturulacak. Proje kapsamında yeşil alanlar da oldukça fazla yer tutuyor. Projede 15 bin metrekarelik alan park olarak değerlendiriliyor. En fazla 3 ve 4 kat olarak planlanan apartmanlarda yatay mimari kullanılacak. Emlak Konut’un Florya evlerde “Hayallerini erteleme Türkiye” sloganıyla tanıttığı kampanyası kullanılıyor. Bu kampanya ile, evlerinin liste fiyatları üzerinden %10 indirime gidiliyor.

Evlere sahip olmak isteyen müşteriler, 180 aya kadar vade olanağı bulunan kredilerden yararlanabiliyor. Ödeme ise 3 yıl ertelenebiliyor. İstanbul’un en önemli bölgelerinden biri olan Atatürk Havalimanı arazisine yakınlığı ile öne çıkan ev projesinin %50’si 2 gün içinde müşteri buldu ve satıldı. Emlak Konut kampanyaları kapsamında olan projede, konutların birim fiyatı 18 bin liradan, ticari alanların birim fiyatı ise 25 bin liradan atışa çıkarıldı.

2021 Arçelik kampanyaları bilgilerine yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Emlak Konut Bizim Mahalle 2. Etap Evleri

Emlak Konut projelerinden Bizim Mahalle 2. Etap kapsamında yapılan proje, 2+1, 3+1 ve 4+1 evlerden oluşuyor. Proje kapsamında satın alınacak evlerin liste fiyatları üzerinden %10 indirim yapılırken, ev ödemeleri 3. yılda başlıyor. Müstakbel ev sahipleri %5 faizle kredi kullanarak 12. Ayda kredi ödemelerine başlayabilirler. Projenin ilk etabı, satışa sunulduktan kısa bir süre içinde biterken 2. etap da oldukça yoğun ilgiyle karşılandı. Oldukça merkezi bir konumda yer alan proje, Türk tipi evler üzerinde çalışıyor. Projenin yapılacağı alan, E-5, TEM, AVM ve hastane gibi yerlere de oldukça yakın bulunuyor. Projenin yeri, Halkalı-Gebze tren hattına da 2 kilometre mesafede bulunuyor. Projenin bitim tarihi ise, 2023 yılının Aralık ayı olarak belirlenmiş durumda.

Körfezkent Çarşı Evleri

Kocaeli Körfez’de yapılan Çarşı Evleri projesi kapsamında, 106 bağımsız bölüm bulunuyor. Bu bağımsız bölümler, 6 blokta kurulacak olan 66 ofis, 37 dükkân, düğün salonu, poliklinik ve kreşten oluşuyor. Çarşı projesinin İstanbul-İzmir yolunun yanında yer alması değerini de arttırıyor. Bu roje kapsamında, Emlak Konut, daire ücretlerinin peşin ödenmesinde %30 indirim yapıyor. Yarısı peşin olan ödemelerde %15 indirim uygulanırken, kalan miktarın ödemesi 12. Aydan itibaren başlıyor. Proje 2019 yılının Ağustos ayında bitirildi ancak kampanyalar için örnek proje olarak gösterilmeye devam ediyor. Yeni bir yaşam alanı oluşturan çarşı projesi, 4 etaptan oluşan Körfez Kent Emlak konutlarının arasında yer alıyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?