Cumartesi, Haziran 15, 2024
AnasayfaEkonomiEmekli Maaşını Yapı Kredi'ye Taşıyan Emekliye 1000 TL İkramiye Kampanyası

Emekli Maaşını Yapı Kredi'ye Taşıyan Emekliye 1000 TL İkramiye Kampanyası

Yapı Kredi ile emeklilerin yüzü gülüyor! Emekli maaşını Yapı Kredi bankasına taşıyıp maaşını düzenli olarak buradan alacaklara 1000 TL’ye varan nakit promosyon ödemeleri yapılıyor. Birikimlerinize özel 6 ay boyunca hoş geldin faizi fırsatlarından da yararlanmak için siz de  emekli maaşınızı Yapı Kredi bünyesine taşıyabilirsiniz. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) emeklilerine özel hazırlanan Yapı Kredi Emeklilik Paketi avantajlarından anında yararlanmak için sadece nüfus cüzdanınızla size en yakın Yapı Kredi şubesine müracaat edebilirsiniz.

Yapı Kredi’nin SSK, Bağkur ve Emekli Sandığı emeklilerine özel olarak hazırladığı Emeklilik Paketi kapsamında 1000 TL’ye varan promosyon hediyesinden yararlanmak için ayrıca 444 0 444 veya 0850 222 0 444 numaralı hatlardan Yapı Kredi Müşteri İletişim Merkezi’ni arayabilirsiniz. Bunun yanı sıra Yapı Kredi Mobil, Bireysel İnternet Şubesi ve ATM kanallarından herhangi birini de kullanabilirsiniz.

Emeklilere 1000 TL Promosyon Son Katılım Tarihi Açıklandı

Yapı Kredi tarafından başlatılan Emeklilik Paketi kampanyasına katılmak isteyen emekli vatandaşların en geç 31 Mart 2020 tarihine kadar SGK’dan aldıkları maaşlarını Yapı Kredi’ye taşımaları gerekmektedir. Emeklilik maaşını Yapı Kredi’den alma talebinde bulunan tüm emekli müşterilere 450 TL’ye varan nakit promosyona ek olarak 550 TL nakit ödül fırsatı da sunulmaktadır.

Emekli vatandaşların nakit promosyondan faydalanabilmesi için aylıklarını üç yıl boyunca Yapı Kredi bankasından almayı taahhüt etmeleri şartı bulunmaktadır. Bir aylık net geliri 1000 TL’ye kadar olan emekli müşterilere 300 TL, aylık geliri 1000 TL ile 2000 TL arasında olan müşterilere 375 TL, 2000 TL ve üzerinde ise 450 TL nakit promosyon ödenmktedir

Nakit promosyon koşullarının yerine getirilmesi durumunda ek nakit ödül imzalanmasını takip eden 60 gün içinde verilecek 1 yeni otomatik fatura ödeme talimatı karşılığında yine maaş tutarına göre 300 TL, 375 TL, 475 TL veya 550 TL olarak ödeme yapılan hesaba aktarılacaktır. Ek ödül ödemesi üç yıl için peşin olarak yapılır ve üç yıllık taahhüt süresinin başlangıcı olarak ödülün hesaba yatırıldığı tarih esas alınır.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?