Cuma, Eylül 22, 2023
AnasayfaEkonomiDenizbank Faizsiz İhtiyaç Kredi Kampanyası Başladı!

Denizbank Faizsiz İhtiyaç Kredi Kampanyası Başladı!

Acil nakit ihtiyaçlarını bankalardan kredi çekerek karşılamak isteyenlere müjdeli haberler Denizbank’tan geldi. Türkiye bankacılık sektörünün önde gelen özel bankaları arasında öne çıkan Denizbank kurumsal internet sitesi üzerinden ihtiyaç kredisi ürününde yeni bir güncelleme yaptığını duyurdu. Denizbank’tan faizsiz ve masrafsız ihtiyaç kredisi kullanabilmek için yapılması gerekenleri haberimizde bulabilirsiniz.

2019 yılından bu yana faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyasını sürdüren Denizbank, kampanyaya yeni yılda da devam kararı aldığı müjdesini müşterilerine duyurdu. Sadece bin TL’ye kadar olan acil ihtiyaç kredisi başvuruları için 12 ay vadeli olma şartı ile faizsiz kredi veren Denizbank’ın bu kampanyasına yoğun ilgi gösteriliyor. Kredinin faizsiz olmasının yanı sıra herhangi bir kullanım ve sigorta masrafının olmaması da dikkat çekiyor.

Denizbank’tan Faizsiz ve Masrafsız İhtiyaç Kredisi

Nakit ihtiyacını Denizbank’tan ihtiyaç kredisi çekerek karşılamak isteyenleri yakından ilgilendiren duyuruda bin TL’ye varan anında para taleplerinde 12 ay vade seçeneğinin tercih edilmesi şartıyla faizsiz ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor. Bu kampanya tüm Denizbank şubelerinden ve internet şubesi aracılığıyla çekilebiliyor. Ancak kredi kullanmak isteyenlerin bin TL’nin üzerinde ihtiyaç kredisi talebinde bulunması durumunda Denizbank belirlemiş olduğu düşük faiz uygulamasına geçiyor.

Denizbank Faizsiz Kredi Kullanma Şartları Nelerdir?

Denizbank müşterileri bazı koşulları yerine getirerek anında faizsiz ve masrafsız bin TL ihtiyaç kredisi kullanma imkanına sahip olabiliyor. Bunun için müşterilerin yerine getirmesi gereken kullanım şartları şu şekilde açıklandı:

  • Denizbank kurtaran hesap açmak,
  • Bu hesaptan en az bir tane otomatik ödeme talimatı vermek,
  • Verilen otomatik ödeme talimatının en az 12 ay boyunca düzenli devam edeceğine dair taahhüt vermek,
  • Kredi kartı ya da hesap üzerinden otomatik ödeme talimatı vermek,
  • Bireysel müşteri olmak,
  • Kampanya dönemi boyunca en az 4 kere belirtilen faturaya ödeme yapılması

Bu şartları yerine getiren bireysel Denizbank müşterileri bin TL nakit ihtiyaçlarında 12 ay vade seçeneğinden yararlanarak faizsiz ve masrafsız ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. Başvurular Denizbank şubeleri üzerinden yapılabiliyor. Müşteriler kimlik belgeleriyle kurtaran hesap açılışı yapabiliyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?