Pazartesi, Haziran 17, 2024
AnasayfaBayilikDamacana Su Bayiliği Veren Firmalar

Damacana Su Bayiliği Veren Firmalar

Şuraya Atla

Hayatın kaynağı olan su, bu alanda bayilik almak isteyen kişilere de kaynak olmaya devam ediyor. Genel anlamda karlı olarak görülen damacana su işini veren firmalar neler, şartları nasıl olacak, yazımızda bunlardan kısaca bahsedeceğiz.

Su Bayiliği Veren Firmalar Nelerdir?

Bu firmaları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Erikli su;
 • Saka su;
 • Sırma su;
 • Hayat su;
 • Elmacık su;
 • Pınar su.

Erikli Su

Türkiye’nin önde gelen su markalarından biri olan Erikli su 1960’da Nuri Nihat Aslanoba tarafından kurulmuştur. Tüketici için önemli olan suyun tadı ve doyuruculuğudur. Erikli su, kalitesi sayesinde bu güveni kazanmıştır. Çok fazla tutulan güvenilir bir su firması olduğu için bayiliği almanız durumunda yüksek kazançlar elde etme şansına sahip olabilirsiniz. Erikli su, bayiliği vermek için hemen hemen 50 – 100 bin TL arası bir sermaye istemektedir. Uygun bütçe ve mekan gibi etkenler çözüldüğünde ve firmanın uygun görmesi halinde siz de Erikli su firmasına katılmaya hak kazanabilirsiniz. Firma aylık kazancının en az 5 bin TL olabileceğini size vaat etmektedir.

Erikli su bayiliği alabilmek için gerekli koşullar vardır. Bu koşulları şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Ürün dağıtımını yaptırmak üzere bir araç şoförü almak.
 • Firmanın uygun gördüğü araçlar dışında araç kullanmamak
 • Çalışanlara sosyal güvence ve diğer bütün haklarını eksiksiz vermek.
 • Erikli firması üzerine bir iletişim hattı açtırmak.
 • Kurduğunuz ofiste de eleman bulundurmak.

Ayrıca sitemizden Antalya konut projeleri bilgilerine de bakabilirsiniz.

Sırma Su

Sırma Su ilk olarak işine 1991 yılında maden suyu üretimi ile başlamıştır. Daha sonra 2002 yılının başlarında ise doğal su üretimiyle devam etmiştir. 2012 yılında ise limonata ve en son olarak da ice tea işine adım atmıştır. Ürün grubu olarak pet şişeleri, cam şişeleri ve 19 litre damacanaları bünyesinde barındırmaktadır. Bayilik için ilk önce yapmanız gereken bulunduğunuz ilde veya ilçede sırma su firmasının bulunmaması. Çünkü bu su firması bir ilçeye veya ile birden fazla bayilik vermemektedir. Firmanın, bayilik almak isteyen kişilerden talepleri arasında bu iş için uygun bir mekan, taşıma aracı, dağıtım çalışanı ve ofis çalışanlarıdır. Sırma suyun bulunduğunuz bölgede bulunup bulunmadığını öğrenmek için sırma su bayilik sitesine bakabilirsiniz. Başvuru için ise internet sitesinden ulaşabilir veya  0216 544 27 00 numarasından ulaşarak bayilik hakkında bilgi alabilirsiniz.

Hayat Su

Su sektörünün en köklü firmalarından biri olan Hayat su 34 yıldır bu işin içindedir. İlk damacanayı 2000 yılında üretmiştir. Daha sonra birçok eğlenceli çalışmaları sayesinde adını daha da yukarılara taşımaya başlamıştır. Ve bayilik vererek adını duyurmak ve bir kademe daha atlamak istemektedir. Bu yüzden farklı illere ve ilçelere bayilik vermeyi kabul eden bir firmadır. Bulunduğunuz bölgede hayat su olmaması sizin için bir avantaj sağlayacaktır.

Ürün grupları 0,33 litrelik pet şişelerden başlayarak 19 litrelil damacanalara kadar çıkmaktadır. Harici olarak ise akmina maden suyunu üreterek ürün grubunu zenginleştirmiştir. Bayilik başvurusunda bulunmak için hayat su resmi web sitesine girerek yeterli bilgiyi alabilirsiniz. Bunu dışında daha detaylı bilgi almak isterseniz de 0216 538 9700 numarasını arayarak bayilik alabilirsiniz. Hayat Sudan bayilik almak için ise şartları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Nüfus yoğunluğunun biraz daha fazla olduğu alanlarda çalışmalar yapmak.
 • Bütün suların sığabileceği uygun bir dükkan tutmak ve depo düzenini en iyi şekilde sağlamak.
 • Dağıtım için uygun araçları bulmak.
 • Çalışan kitleyi dikkatli bir şekilde eğitmek, çalışanlara özen göstermek ve çalışan düzenini en iyi şekilde sağlamak.
 • Çalışanların sosyal imkanlarıyla en güzel şekilde ilgilenmek.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?