asd
Pazartesi, Temmuz 22, 2024
AnasayfaBayilikAyakkabı Mağazası Bayiliği Veren Firmalar ve Şartları 2021

Ayakkabı Mağazası Bayiliği Veren Firmalar ve Şartları 2021

2021 yılı içerisinde ayakkabı mağazası bayiliği verecek olan firmaları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Fabrika İstanbul Ayakkabı.
 • Buffalo Ayakkabı.
 • Bruno Shoes.
 • Steppo Çocuk Ayakkabı Mağazası.
 • Talo Ayakkabı & Çanta.
 • Paloma Shoes.
 • Cabani Shoes.
 • Ayakkabıca.
 • MCP & Owundys Ayakkabı.
 • Ayakkabı GAR.
 • CVS Çavuşoğlu Ayakkabı Pazarı.
 • Palet Ayakkabı.
 • Esprin Ayakkabı.
 • MPanda Ayakkabı.

Buffalo Ayakkabı Bayilik Alma

Buffalo Ayakkabı, 23 yıldır usta işi dokunuşlar ile incelikli detaylara sahip ayakkabılar üretiyor ve çizgisinden günümüze kadar da çıkmadı. Geçmişi el işçiliği sayesinde yaşatıyor, geleceği tarz sahibi modelleri ile yakalamaya devam ediyor.

El işçiliğindeki incelik ve titizliği, 100 doğal deri kullanımıyla birleştirerek, müşterilerinin ayak sağlığını gözeten kaliteli ayakkabılar üretiyor.

Ustalık, özgünlük ve el işçiliğindeki deneyimi ile değerli müşterilerine her daim kaliteli hizmet sunmaya devam etmekte.

BUFFALO bugün, özgün tasarımları ve ustalık gerektiren rafine detayları ile tarz sahibi her erkek için ayakkabıda vazgeçilmez bir marka konumundadır. Bu markayı alıp sizler de ilinizde veya ilçenizde markayı temsil edebilirsiniz. Bunun için gerekli şartların başında ise yeterli sermayeye sahip olmak geliyor. Yeterli sermayeye ise firma ile iletişime geçerek kolaylıkla öğrenebilir ve şartlara uygun bulunmanız takdirde bayiliği kolayca alabilirsiniz.

Çok para kazanmak için hangi duayı okumalıyım? Bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Bruno Shoes Bayilik

Bruno Shoes, sektörde 35 yılını geride bırakmış ÖN-SA, 1983 yılında Bahçelievler’de 120 metrekare mağazasında bayan, erkek ve çocuk ayakkabı perakende satışlarına başlamıştır. 1994 yılında Gedikpaşa’da ayakkabı imalatı ve toptan satışları ile ihracat yaparak önemli bir noktaya gelmiştir. 2014 yılından itibaren Laleli’de açmış olduklark geniş ürün yelpazesi ile toptan ve perakende satışları da artarak devam etmektedir.

Bruno Shoes, yeterli sermayeye sahip olan ve markayı layığı ile temsil edebilecek kişilere bayilik alma hakkı tanımaktadır. Bu bağlamda ayakkabı firmasının, bayilik almak isteyen kişilerden istediği gerekli sermaye 500.000 Türk Lirası’dır. Aynı şekilde bayiliğin isim hakkı için telif ücreti ise 5.000 Türk Lirası şeklindedir. Bruno Shoes bayiliği almak isteyen kişiler firma ile bizzat iletişime geçmelidir.

Steppo Çocuk Ayakkabı Bayiliği Alma

Steppo, ortopedik ve deri ayakkabı ürünlerini en şık ve kaliteyi müşterilere sunmayı amaç edinmiş bir çocuk ayakkabı firmasıdır. Toker Bebe bünyesine 2014 yılında katılmıştır. Anne ve babaların çocukları için ayakkabılarını tek bir mağaza altından almaları adına çocuk ayakkabı markalarını tek bir çatı altında toplamıştır. Steppo şu anda 6 mağazası ile hizmet vermektedir. Birçok markayı da bünyesine katmayı başarmıştır.

Steppo çocuk ayakkabı mağazalarında Nike, Adidas, Puma, Clarks, Sketcher, Igor, Birkenstock, Crocs gibi birden fazla isim yapmış markanın çocuk grubunu mağazalarında sergilemektedir. Steppo, eksiklik olarak gözüken çocuk ayakkabı mağazası açığını kapatma amacı ile açılmıştır ve hedefi doğrultusunda ilerlemektedir. Her geçen gün kendisini yenileyen bir iş anlayışına sahip olan Steppo sektörde öncü olmak istiyor.

Hem girişimcisini düşünen hem de “kazan kazan” mantığında ilerleyen Steppo ”franchise“ modelini yaygınlaştırmayı ve iş ortaklıklarıyla birlikte Türkiye de bu sektörde lider marka olmayı amaçlamıştır. Türkiye’nin birçok yerinde bulunan mağazalarına sürekli yenilerini ekleyen STEPPO Mağazacılık, her ilde en az bir mağaza açmayı hedeflemektedir.

Bu bağlamda Steppo Çocuk Ayakkabı mağazasının bayiliğini almak isteyen kişilerin gerekli sermayeye ve firmanın isim hakkını alabilmesi için yeterli ücrete sahip olması gerekir. Steppo Çocuk Ayakkabı mağazasının bayilik bedeli yani isim hakkı 30.000 ila 40.000 Dolar arasındadır. Firmanın istediği gerekli sermaye ise 40.000 Türk Lirası şeklindedir.

Yukarıda verilen fiyatlar firmalar tarafından güncellenmektedir. Daha güncel bilgiler için firma ile iletişime geçmeniz en doğrusu olacaktır.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?