asd
Pazartesi, Temmuz 22, 2024
AnasayfaÇekiliş ve YarışmaAxess Mobil’den 30 iPad Hediyeli Çekiliş Kampanyası

Axess Mobil’den 30 iPad Hediyeli Çekiliş Kampanyası

Bu yıl 3. yaş gününü kutlayan Axess Mobil uygulaması, bunun şerefine kullanıcılarına 30 adet iPad 8. nesil WI-FI 128GB MYML2TU/A tablet hediye ediyor. Axess kredi kartı müşterilerinin en çok kullandığı ve faydalandıkları akıllı telefon uygulamalarından olan Axess Mobil ile siz de bu çekiliş kampanyasına kolaylıkla katılabilir, hayallerinizdeki 8. nesil iPad’e kavuşabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için 23 Kasım 2020 ile 15 Aralık 2020 tarihleri arasında Axess Mobil üzerinden kampanyaya katıldıktan sonra yapacağınız her QR ile Ödeme ve Mobil Ödeme (NFC) işlemine 1 çekiliş hakkı elde edebilirsiniz.

Milli Piyango İdaresi’nden alınan izinle Akbank tarafından düzenlenen Axess Mobil 3. yıla özel çekiliş kampanyasında çekiliş sonucunda 30 adet iPad hediye edilecektir. Kampanya kapsamında belirtilen tarihte yapılan çekilişte iPad 8. nesil WI-FI 128GB MYML2TU/A tablet hediyesi kazanan 30 kişi arasında sizin de isminiz yer alabilir. Bunun için Akbank’ın belirlemiş olduğu Axess Mobil 3. yıl çekilişi kampanyası katılım koşullarına uygun hareket etmeniz yeterlidir.

Axess Mobil iPad Çekilişi Kampanya Detayı

Akbank tarafından MPİ’den alınan izinle düzenlenen bu kampanyada 23 Kasım 2020 ile 15 Aralık 2020 tarihleri arasında Akbank’a ait Axess Mobil bankacılık uygulaması içinde yer alan kampanyaya katıl butonunu tıklayarak kampanya aktifliğini sağlayan bireysel müşterilere 1 çekiliş hakkı verilecektir. Müşterilerin Axess Mobil uygulaması üzerinden Akbank müşteri numarası ve şifresi ile sisteme giriş yapması gerekmektedir. Kampanyaya bu şekilde katılan müşteriler, katılımdan sonra yaptığı her Axess Mobil ile yapılan mobil ödeme işlemine 1 çekiliş hakkı daha kazanmaktadır. Mobil ödeme işlemi sadece mobil temassız (NCF) ve QR ile ödeme işlemlerinde geçerlidir.

Axess Mobil 3. yıla özel gerçekleştirilen bu çekiliş kampanyasında ikramiye olarak 30 kişi 5 bin 200 TL değerinde iPad 8. nesil WI-FI 128GB MYML2TU/A tablet hediyesi kazanacaktır. Çekiliş, 13 Ocak 2021 tarihinde saat 09:30’da belirtilen adreste noter ve isteyen herkesin katılımına açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekiliş sonucunda iPad tablet ikramiyesi kazanan talihliler 15 Ocak 2021 tarihli Akşam gazetesinde duyurulacaktır. 30 Ocak 2021 tarihine kadar gerekli yere başvuru yapmayan asiller ile 14 Şubat 2021 tarihine kadar başvuruda bulunmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmemektedir.

2021 THY güncel kampanyaları nelerdir? Bilgilerine de bakabilirsiniz.

Axess Mobil iPad Çekiliş Kampanyası Katılım Koşulları

Akbank tarafından düzenlenen bu 30 adet iPad hediyeli çekiliş kampanyasına sadece Akbank bireysel müşterileri katılabilecektir. Ticari ve kurumsal Akbank müşterileri kampanya kapsamı dışında tutulmaktadır. Bununla birlikte kampanyaya katılım koşulları banka tarafından şu şekilde açıklanmıştır:

  • Akbank T.A.Ş. Kredi Kartı, Bireysel Kredileri, Kredili Mevduat Hesabı ödemelerinde veya işlemlerinde yasal takipte olanlar bu kampanya kapsamı dışında tutulacak olup, katılıp kazansalar dahi ikramiye verilmeyecektir.
  • Axess Mobil uygulaması üzerinde yer alan kampanya duyurusunda “kampanyaya katıl” butonunu tıklamış müşterilerin, Akbank kredi kartları ile yaptıkları alışverişler için çekiliş hakkı verilmeyecektir.
  • Kampanya da geçerli olan alışverişler, sadece katıl butonu tıklandıktan sonra yapılan harcamaları kapsamaktadır.
  • Kampanyaya dahil edilen Axess kredi kartları şunlardır: Bireysel Axess, Wings, Free kredi kartları ile varsa bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar.
  • Ticari kredi kartları, ticari banka kartları ve Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir.

Axess Mobil iPad çekiliş kampanyasına katılan katılımcının ikramiye kazanması halinde, adres bilgileri eksikse gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. İkramiye kazanan asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yoluyla bildirim yapılacaktır. Bir kişi birden fazla iPad hediyesi kazanamaz.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?