asd
Cumartesi, Temmuz 20, 2024
AnasayfaÇekiliş ve YarışmaAxess 30 iPad Hediye Ediyor

Axess 30 iPad Hediye Ediyor

Ünlü finans yapılanması Axess, mobil şubesinin üçüncü kuruluş yıl dönümü şerefine katılımcılara 30 iPad hediye ediyor. Kampanyaya katılım sağlamak isteyenler ilgili şartlar dahilinde 15 Aralık 2020 tarihine kadar çekilişe katılabilecekler.

Axess 30 iPad Çekilişi Katılım Koşulları ve Detayları

Axess mobil uygulamasının üçüncü yaşının kutlanması kapsamında Axess müşterilerine 30 iPad hediye ediliyor. Axess Mobil’den kampanyaya katılanlar yapacakları her QR ile ödeme ya da mobil ödeme işlemlerinde 1 adet çekiliş hakkı kazanacaklar. Kampanya dahilinde kazanan 30 kişiye iPad 8. Nesil WI-FI 128GB MYML2TU/A Tablet hediye edilecektir.

Kampanya Axess tarafından Milli Piyango İdaresi ile düzenlenmektedir. Kampanyaya katılım tarihleri 23 Kasım 2020 ve 15 Aralık 2020 tarihleri arasındadır. Kampanyaya daha sonraki tarihlerde yapılacak başvurular geçersiz sayılacaktır. Katılım sağlamak için Google Play Store’dan ya da App Store’dan işletim sistemine uygun olarak Axess mobil uygulamasının indirilmesi gerekmektedir. Daha sonra Axess mobil uygulaması üzerinden Akbank müşteri numarası ve şifresi ile uygulamaya giriş yapanlar kampanyaya katıl butonunu seçerek katılım sağlayabilirler. Kampanyaya sadece Akbank bireysel müşteriler katılabilmekte, ticari kullanıcılar katılım sağlayamamaktadırlar. Her kullanıcı için 1 çekiliş hakkı verilmektedir. Kampanyaya katıldıktan sonra her kullanıcı için 1 çekiliş hakkı bulunmaktadır, bunun için de Axess mobil ile yapılan mobil ödeme işlemleri ve Axess temassız ve QR ödeme işlemlerinde geçerlilik tanınacaktır.

Kazanan 30 talihliye 5 in 199 TL değerinde IPAD 8. Nesil WI-FI 128GB MYML2TU/A Tablet sahibi olacaktır.

TTnet güncel kampanyaları bilgilerine de bakabilirsiniz.

Axess iPad Çekilişi Ne Zaman?

Axess iPad talihlileri için çekiliş 13 Ocak 2021 tarihinde Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti., Atakent Mah. 221 Sk. Rota Office No:3A D: 16 Küçükçekmece/İstanbul adresinde yapılacaktır. Çekiliş noter huzurunda yapılacak olup çekilişe katılmak isteyen ziyaretçiler için açıktır. Kazanan talihlilerin duyurulması 15 Ocak 2021 tarihinde gazeteler aracılığıyla yapılacaktır. Kullanıcıların aynı zamanda belirttikleri ikamet adreslerine posta yolu ile tebligat yapılacak olup belirtilen adreste katılımcıya ulaşılamaması halinde gazetede yayımlanan bülten tebligat yerine geçecektir. Asil olarak ikramiyeye hak kazanmış adaylar 30 Ocak 2021 tarihine kadar başvuru yaparak ödüllerini almalıdırlar. Bu tarihe kadar başvuru yapılmaması halinde hakları yedek talihlilere geçecektir. Yedek talihlilerin ise 14 Şubat 2021 tarihine kadar başvuru yaparak ikramiyeleri almaları gerekmektedir. Yedek talihlilerin de ikramiyelerini almamaları durumunda ikramiye geçersiz sayılacaktır.

Kampanyaya sadece Akbank bireysel müşterileri katılabilmektedir. Ticari ve kurumsal müşteriler kampanyaya katılım göstermezler. Aynı zamanda 18 yaşından küçükler de kampanyaya katılım sağlayamaz, ikramiye kazansalar bile ikramiye alamazlar. Akbank’tan çekilecek olan bireysel krediler, kredili mevduat hesabı işlemleri kampanya dışında tutulmaktadır.

Kampanyaya katılım sağlamak için Axess mobil uygulamasından mutlaka kampanyaya katılım sağlanması gerekmektedir. Kampanyaya katılım göstermeyen kullanıcılara Axess ile yapacakları alışverişlerde katılım hakkı verilmeyecektir. Sadece kampanyaya katıl butonunu kullanan müşteriler için çekiliş yapılmaktadır. Kampanya dahilinde Axess kredi kartları, Wings, ve Free kredi kartları da kullanılabilecektir. Ticari kredi kartları ise kampanya dışında tutulmaktadır. Tüm katılımlar için telefon numarası ve isim soyadı bilgileri eksiksiz ve doğru olarak verilmek durumundadır. Eksik ya da yanlış bilgi veren adaylara çekiliş hakkı verilmeyecektir. Her katılımcı bir kez çekiliş hakkı kazanmakta olup birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan ikramiyedeki ÖTV ve KDV dışındaki diğer yasal sorumluluklar kazanana aittir. İkramiye başka kampanyalar ile birleştirilemez, başkasına devredilemez ve nakdi para olarak talep edilemez. Kampanyaya katılım sağlayacaklar belirtilen bu kuralları kabul etmiş ve onaylamış sayılmaktadırlar.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?